Elektrostrojarska obrtnička škola    I    Selska cesta 83, Zagreb, HR    I   Tel: 01 3695 080; Fax: 01 3026 165.   I     E-mail: info@esos.hr







 

Home Nalazite se na: Djelatnici škole
Djelatnici škole
Razredništvo školska godina 2018./2019.
Srijeda, 20 Svibanj 2009 17:10

 

 

R A Z R E D N I Š T V O

školska 2018. / 2019. godina

                                                                                 

 

1.A

 

LJUBICA

PAPIĆ

 

2.A

DARKO ZRINJAN

 

 

3.A

TOMISLAV

ANTOLOVIĆ

 

1.B

 

MLADEN MILIČEVIĆ

 

2.B

BRANKICA GRGIĆ-ELZNER

 

 

3.B

JELENA

MATIJEVIĆ

 

1.C

 

IVAN SOHOR

 

2.C

 

DIANA HRŠAK

 

 

3.C

BORIS BABIĆ

 

1.D

 

MATEJA ŽUPANČIĆ

 

2.D

ANA

PRESEČKI

 

 

3.D

DOMINIKA PAPIĆ-KUKIĆ

 

1.E

 

DRAGUTIN

BIĐIN

 

2.E

KATARINA ĆAĆIĆ

 

 

3.E

MIROSLAV BRAČIĆ

 

1.F

 

ŽELJKO

CVRTILA

 

 

2.F

VALERIJA BARTOLEC

 

 

3.F

ANKICA VLAŠIČEK

 

1.H

DIANA

VRKLJAN

 

2.H

OZREN

DADIĆ

 

 

3.H

SANDA STRAŽIČIĆ

 

1.i

DAMIR

ČOLIG

 

2.i

ANITA BRČIĆ

 

 

3.i

RATKO HARAUZEK

 

1.J

VESNA

SESAR

 

2.J

IVANA BARBARIĆ

 

 

3.L

ŽELIMIR BEGOVIĆ

 

1.L

FILOMENA ŠKOBALJ

 

2.L

BOŠKO

CRNJAK

 

3M

ENIO

PRŠA

 

 

Ažurirano Ponedjeljak, 11 Ožujak 2019 13:22
 
Školski odbor
Srijeda, 20 Svibanj 2009 17:09

§ upravlja Školom

§ imenuje i razrješuje ravnatelja Škole

§ donosi Statut Škole, Godišnji plan i program rada Škole, Školski kurikulum, financijski plan i dr.

§ razmatra rezultate obrazovnog rada, prijedloge Vijeća roditelja i Vijeća učenika, predstavke i prijedloge građana u svezi s radom Škole i dr.

 

§ daje ravnatelju prethodnu suglasnost u svezi sa zasnivanjem i prestankom radnog odnosa u Školi, Osnivaču i ravnatelju prijedloge i mišljenja o pitanjima važnim za rad i sigurnost u Školi i dr.

 

ČLANOVI ŠKOLSKOG ODBORA

 

IZ REDA NASTAVNIKA I STRUČNIH SURADNIKA

Dragana Katunarić – predsjednica

 

Anita Brčić

IZ REDA RADNIKA ŠKOLE

Tomislav Antolović

IZ REDA RODITELJA UČENIKA ŠKOLE

Damir Lukić

PREDSTAVNICI OSNIVAČA

Ante Kolobara

 

Jaka Mustapić – zamjenica predsjednice

 

Marijan Štuban

Ažurirano Ponedjeljak, 03 Travanj 2017 10:16
 
Nastavničko vijeće
Srijeda, 20 Svibanj 2009 17:07

AKTIVI PO PREDMETIMA

PROFESORI / NASTAVNICI / SURADNICI

 

HRVATSKI JEZIK

Željko Cvrtila, prof.

Jelena Matijević , prof.

Matea Župančić, prof.

Dominika Papić Kukić, prof.

Sanda Stražičić, prof.

Ivana Barbarić , prof

STRANI JEZICI

Brankica Grgić Elzner, prof.

Diana Hršak, prof.

Krunoslava Sušac, prof.

Diana Vrkljan Lovrić, prof.

 

 

DRUŠTVENI PREDMETI

mr.sc. Dragana Katunarić, prof.

Anka Rotter, dipl.politolog

Anita Brčić, prof.

Ana Presečki, prof

Dubravka Vlaičević, vjeroučiteljica

Miodrag Vojvodić, vjeroučitelj

 

MATEMATIKA U STRUCI

Ankica Vlašiček, prof.

 

 

 

ELEKTRO GRUPA PREDMETA

Ratko Harauzek, dipl. ing

Boško Crnjak ,prof.

Želimir Begović, dipl. ing.

Ivan Sohor, mag.ing

Branimir Hrvoj, mag.ing

 

Vesna Sesar, dipl. ing.

Sanja Vištica, dipl. ing.

Ljubica Papić, dipl. ing.

Filomena  Škobalj, dipl. ing

 

 

STROJARSKA GRUPA PREDMETA

Dragutin Biđin, prof.

Katarina Ćaćić, dipl.ing.

Marijana Kirša, dipl.ing.

Boris Babić, dipl.ing.

Valerija Bartolec, dipl. ing.

Željko Mandić, dipl.ing

 

 

Vladimir Matijević, dipl. ing.

Mladen Miličević, dipl. ing.

Zvonimir Vlaić, dipl. ing.

Mario Vlahović, dipl.ing.

Dean Novosel, mag.ing

Julia Peić, mag.ing

TJELESNA I ZDRAVSTVENA KULTURA

Miroslav Bračić, prof.

Hrvoje Jularić, prof.

Enio Prša, prof.

 

 

 

 

 

PRAKTIČNA NASTAVA

elektro

Damir Čolig, ing.

Siniša Mikulić, ing.

Darko Josip Zrinjan, ing.

Zdravko Primorac, ing.

Nikola Pondeljak, suradnik

Branko Prišćan, suradnik

Mladen Klobučar, suradnik

strojari

Ivan Turk, suradnik

Robert Lešković, suradnik

Mirna Bevanda Marušić, suradnik

Tomislav Antolović, ing.

Vanja Marendić, suradnik

Dalibor Varga, suradnik

Ažurirano Četvrtak, 07 Ožujak 2019 21:37
 
Uprava škole
Srijeda, 20 Svibanj 2009 17:04

Ravnatelj

ANTO DELAČ, dipl.ing

Administrativno
osoblje

KAROLINA DEAK
tajnik škole


ZDENKA IVANČIĆ

administrator

Računovodstvo

MARIJANA JAGUNIĆ
voditelj računovodstva

LANA RUKAVINA
računovodstveni referent

Razvojno stručna služba

NADA BEVANDA

pedagog

ANDREA KUHNER UREM

psiholog

ANDREA MEDIĆ

defektolog 

Voditelji nastave

mr.sc .DRAGANA KATUNARIĆ, prof.

Voditelj praktične nastave

 MARIJANA KIRŠA, dipl. ing.

Knjižničari

 DRAGICA KVESIĆ, prof.

Ažurirano Ponedjeljak, 29 Siječanj 2018 15:11
 


UPISI 2019./2020. – „DOĐITE U SELSKU“

 

Niste prijavljeni.