Elektrostrojarska obrtnička škola    I    Selska cesta 83, Zagreb, HR    I   Tel: 01 3695 080; Fax: 01 3026 165.   I     E-mail: info@esos.hr 

Home Nalazite se na: UčeniciNatjecanjaWORLDSKILLS CROATIA 2019
WORLDSKILLS CROATIA 2019
Srijeda, 10 Travanj 2019 11:05
 
WorldSkills  Croatia 2019.
ZAGREB, 27.-28. ožujak 2019.

VELIKI  USPJEH UČENIKA  NAŠE  ŠKOLE - DVIJE  SREBRNE  MEDALJE NA DRŽAVNOM NATJECANJU STRUKOVNIH ŠKOLA – WORLDSKILLS CROATIA 2019

WorldSkills  Croatia 2019. najveće  je  strukovno  natjecanje učenika  u ovom  dijelu  Europe  u  organizaciji  Agencije  za  strukovno obrazovanje  i  obrazovanje  odraslih. Više  od  580  najboljih učenika  natjecalo  se  u  44  discipline. Po prvi puta natjecanje se odvijalo na Zagrebačkog velesajma i bilo je izuzetno posjećeno i medijski popraćeno.

Naša škola je bila domaćin DRŽAVNOG NATJECANJA UČENIKA STRUKOVNIH ŠKOLA u disciplini električne  instalacije  i  automehatronika, natjecalo se po 12 učenika u svakoj disciplini, a sve se odvijalo  u paviljonu 10a Zagrebačkog velesajma.

Odlično, drugo mjesto u disciplini električne instalacije osvojio je JOSIP BRCKOVIĆ, mentor Ratko Harauzek, a u disciplini automehatronika  osvojio je također, odlično drugo mjesto, LEO KEČANOVIĆ, mentor Mladen Klobučar.  

Sponzor discipline električne instalacije bila je tvrtka SCHRACK TECHNIK koja je  sav materijal korišten na natjecanju donirala našoj školi.

Sponzori discipline automehatronika bile su tvrtke InterCars i Tokić. Tvrtka InterCars donirala je školi škarastu dizalicu i radnu odjeću za sve natjecatelje i mentore. Tvrka Tokić donirala je dizalicu za mjenjač.

Također su sve navedene tvrtke osigurale bogate nagrade za osvojena prva tri mjesta u obje discipline, stoga koristimo priliku kako bismo se još jednom zahvalili sponzorima na izvrsnoj suradnji i donacijama za školu i učenike.  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ažurirano Srijeda, 10 Travanj 2019 11:16
 

UPISI 2019./2020. – „DOĐITE U SELSKU“

 

Niste prijavljeni.