Elektrostrojarska obrtnička škola    I    Selska cesta 83, Zagreb, HR    I   Tel: 01 3695 080; Fax: 01 3026 165.   I     E-mail: info@esos.hr 

Home Nalazite se na: NovostiVijestiDONACIJE TRIJU TVRTKI POVODOM SVJETSKOG DANA UČITELJA NAŠOJ ŠKOLI U VRIJEDNOSTI CCA 15 000 KUNA
DONACIJE TRIJU TVRTKI POVODOM SVJETSKOG DANA UČITELJA NAŠOJ ŠKOLI U VRIJEDNOSTI CCA 15 000 KUNA
Utorak, 16 Listopad 2018 11:50
       
 
 

Povodom  SVJETSKOG  DANA  UČITELJA (05. listopada) tvrtke: SCHNEIDER ELECTRIC d.o.o. ZAGREB, NABLA PLUS d.o.o. ZAGREB i SCHRACK TECHNIK d.o.o. ZAGREB, odlučile su se na donaciju robe vrijedne cca 15 000 kuna ELEKTROSTROJARSKOJ OBRTNIČKOJ ŠKOLI, ZAGREB. 
Zahvaljujemo se navedenim tvrtkama na donaciji kojom omogućuju unapređenje nastave i modernizaciju strukovnog kurikuluma. 
 
 
 
Tvrtka  Schneider  Electric d.o.o. iz Zagreba, Strojarska cesta 22, donirala je ASFORA  PROGRAM sklopki, tipkala i utičnica za potrebe Školske  radionice za električne instalacije, te komplet za izradu učila u Kabinetu modernih tehnologija u električnim instalacijama koji se odnosi na pokretanje i zaštitu elektromotora.
 

 
Tvrtka NABLA PLUS d.o.o. iz Zagreba, Lukoranska 2, poslovni je partner tvrtke Schneider Electric d.o.o. Zagreb. Ista se odlučila za donaciju programabilnog releja Zelio SR 2B 201 FU za potrebe Kabineta modernih tehnologija u električnim instalacijama gdje će se koristiti za vježbu upravljanja  semaforom.
 
 
Tvrtka SCHRACK TECHNIK d.o.o. iz  Zagreba, Zavrtnica 17 donirala je tri izmjenjivača VICTRON ENERGY PHOENIX C 24/1200. S ova tri izmjenjivača planira se napraviti trofazna autonomna mreža u Kabinetu obnovljivih izvora energije i modernih tehnologija u električnim instalacijama.

Višegodišnja suradnja s tvrtkom SCHRACK TECHNIK d.o.o. i tvrtkom  Schneider Electric d.o.o. je više nego  uspješna, ističe Damir  Čolig, ing. Izuzetno smo zahvalni navedenim tvrtkama na njihovoj pomoći i unapređenju nastave laboratorijskih vježbi i praktične nastave. Naročito nas veseli što je do toga došlo u vrijeme obilježavanja SVJETSKOG DANA UČITELJA.
Ažurirano Ponedjeljak, 29 Listopad 2018 10:29
 

UPISI 2019./2020. – „DOĐITE U SELSKU“

 

Niste prijavljeni.

  • ESOŠ
  • ESOŠ
  • ESOŠ
  • ESOŠ
  • ESOŠ
  • ESOŠ
  • ESOŠ
  • ESOŠ
  • ESOŠ
  • ESOŠ