Elektrostrojarska obrtnička škola    I    Selska cesta 83, Zagreb, HR    I   Tel: 01 3695 080; Fax: 01 3026 165.   I     E-mail: info@esos.hr 

Home Nalazite se na: UčeniciIzvannastavne aktivnosti8. INTER CARS KUĆNI SAJAM
8. INTER CARS KUĆNI SAJAM
Utorak, 05 Lipanj 2018 11:08
 
U subotu, 2.6.2018. u Zaprešiću održan je 8. Inter Cars kućni sajam. Sajam je organizarao Inter Cars d.o.o., hrvatska podružnica jednog od najvećih europskih distributera rezervnih dijelova, guma, akumulatora i ostale opreme za osobna i teretna vozila te motocikle, koja  u svojoj ponudi ima alate i opremu za servisne radionice i dijelove za motocikle. Uz partnerstvo s tvrtkom  Autoexclusive, specijaliziranim servisom za Audi vozila, na sajmu se predstavila i naša škola. 
 
Sajam je posjetilo i 70 učenika naše škole koji su mogli na jednom mjestu vidjeti dijelove za vozila, opremu za servisne radionice većine svjetskih proizvođača.
 
Posjetitelji sajma imali su priliku donirati svoj novčani prilog za uređenje kabineta iz autostruke u našoj školi. Donacijama smo skupili 1611,05 kn i 18,35 eura.
 
Ovim putem se zahvaljujemo gospodinu Mariju Petricu iz Autoexclusivea na tome što je prepoznao da su učenici i njihova škola bitan sudionik na ovakvom velikom događaju. Zahvaljujemo Inter Carsu na pozivu za sudjelovanje na sajmu, kao i na svoj podršci tijekom sajma.   
 
I na kraju, posebna zahvala pobjednicima nogometnog turnira, ekipi  „Gerijatrija“ sastavljenih od djelatnika Inter Carsa, koji su nagradu za prvo mjesto – veliku količinu alata i opreme –  donirali našoj školi.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Ažurirano Četvrtak, 07 Lipanj 2018 13:41
 

UPISI 2018./2019. – „DOĐITE U SELSKU“

 

Niste prijavljeni.