Elektrostrojarska obrtnička škola    I    Selska cesta 83, Zagreb, HR    I   Tel: 01 3695 080; Fax: 01 3026 165.   I     E-mail: info@esos.hr 

Home Nalazite se na: UčeniciIzvannastavne aktivnostiSUDJELOVANJE NA SCANIA TOP TEAM NATJECANJU 02.12.2017.
SUDJELOVANJE NA SCANIA TOP TEAM NATJECANJU 02.12.2017.
Utorak, 05 Prosinac 2017 07:32
 
Učenici naše škole ove godine su pozvani na natjecanje „Scania Top Team“. Prvo natjecanje „Scania Top Team“  održano je 1989. u Švedskoj,  a od 2015. poprima međunarodni karakter uz učešće timova iz 63 zemlje. Ove godine sudjelovalo je 70 zemalja, sa 8.000 učesnika. Uz profesionalne natjecatelje sudjelovali su još učenici i studenti.
 
Sudionici iz naše škole:

Dario Šimić IIIb, Petar Dopetar IIIb, Dominik Tomašec IIIc, Luka Subašić IIIc, Karlo Tepeš IIIc, Goran Jovanović IIIc, Valentino Brkić IIIc, Marin Plečko IIIc, Marko Masnjak IIIe, David Aplenc  IIa, Ivan Zrinski IIa, Martin Šopec Kuzminski IIa, Kristian Klinčić IIa,  Leo Kečanović IIc, Patrik Telišman IIe.

Formirani su mješoviti timovi studenata i učenika iz različitih škola koji se nisu međusobno poznavali. Time je istaknuta važnost timskog rada bez obzira na uvjete.

Drugo mjesto osvojio je tim u kojem su bili: Denis Šuntić IIIa i Karlo Tepeš IIIc.

Treće mjesto osvojili su učenici: Martin Šopec Kuzminski IIa i Dominik Tomašec IIIc.

Nastavnici koji su bili u pratnji učenicima Marijana Kirša, Katarina Ćaćić, Željko Mandić, Tomislav Antolović i Mladen Klobučar iskreno čestitaju svim učenicima na uloženom trudu, pokazanom znanju i ostvarenom uspjehu.
 
 
 
 
 
 
 
 
Ažurirano Utorak, 05 Prosinac 2017 07:42
 

UPISI 2018./2019. – „DOĐITE U SELSKU“

 

Niste prijavljeni.